NYIFFF - Nyílthelyi Fifiqs Fiziqs Feladatok - Kreatív fizika csapatverseny
Kreatív fizika csapatverseny

NYIFFF '02 részletes eredmény

Entró<p>iásokDuplaplusszjókMindmakerSzoFiMaximum
Rendetlenség-
elmélet
1403030453550
Fütyülő
gyertya
01530505+303550
Lufilift015301055050
Nylonbaba020510101530
Lebegő lufi015205251530
Vízilufi510255102030
Homokláva0202010153030
Műhold1001510401540
Távolság0384025303540
Rakéta31064201220
Lufipöccentés015152001520
Esszé0152015151020
Főfeladat35306915307070
Egymásnak
adott
feladatok
20+35+2030+40+1730+35+1530+10+520+20+030+30+2030+40+20
Vénus-Mars025100253030
Villámkérdés126046291057-
Kirándulás01031168-
Összesen141425464294371532600